درباره بناب هاست| بناب سایت

بناب هاست حدودا در سال 1390 به صورت رسمی فعالیت خودش رو شروع کرد. در ابتدا خدمات فارسی سازی و راستچین کردن قالب های جوملا 2.5 و 3.5 را به صورت تخصصی انجام می داد و در ادامه فعالیت طراحی سایت جوملا و آموزش جوملا در تالارهای تخصصی آموزش جوملا نیز به فعالیت های بناب هاست اضافه شد.پس از آن تا سال 1394 ارائه هاست برای سایت های جوملایی و همچنین پشتیبانی  سایت جوملایی نیز توسط ما انجام می گرفت.در کنار این خدمات طراحی گرافیکی بروشور و کارت ویزیت نیز برای برخی مشتریان از سوی ما انجام می شد.

در سال 1398 فعالیت های بناب هاست تغییر پیدا کرد و صرفا در حوزه آموزش جوملا و طراحی سایت جوملا و پشتیبانی جوملا و آموزش سئو جوملا و ارائه قالب سایت جوملا متمرکز شد.

ما کیستیم؟

بناب هاست|بناب سایت متخصی های جوانی را به صورت تمام وقت و پاره وقت که تجربه  سالها فعالیت در زمینه طراحی سایت جوملا و پشتیبانی سایت جوملا و ارائه قالب سایت جوملا دارند را کنار هم جمع کرده است. این تیم وظیفه  آموزش طراحی سایت ، آموزش سئو در جوملا و پشتیبانی سایت را بر عهده دارند.

چرا باید بناب هاست را انتخاب کنید؟

با توجه تخصص و سابقه طولانی در زمینه جوملا فارسی و سالها فارسی سازی قالب جوملا می توانیم به راحتی بهترین پیشنهادات را برای شما آماده کنیم. ما می توانیم با شناختی که از حوزه کاری خود به ما می دهید بهترین و کاربر پسند ترین طراحی سایت جوملا را هم در زمینه قالب سایت و هم در زمینه مدیریت سایت برای شما ارائه دهیم. 
نمونه سایت های جوملایی و نمونه قالب های سایت جوملا با موضوعات متنوع قالب جوملا شرکتی و قالب جوملا فروشگاهی و قالب جوملا پزشکی و قالب جوملا شخصی گواهی بر تجربه و صلاحیت ما برای انتخاب به عنوان همکار طراح سایت و پشتیبان سایت جوملایی شما است.
معرفی سایت طراحی سایت جوملایی بناب هاست