دانلود فایل لایه باز فوتوشاپ اسلاید تصاویر جاده رویایی| پکیج شماره 14

اسلاید تصاویر

در فضای مجازی و برای رسیدن به موفقیت باید راه های پر پیچ و خمی را طی کنید تا به موفقیت برسید. خصوصا در اینستاگرام پست های با تصاویر جالب و جذاب بسیار مورد توجه قرار می گیرند. بعضی مواقع ممکن است یافتن تصاویر  مناسب و تهیه اسلاید تصاویر مخصوص اینستاگرام برای برخی زمانبر و سخت باشد. به همین دلیل در صفحه گرافیک بناب هاست تصمیم گرفتیم برخی اسلاید های تصاویر که برای ارائه در صفحات اینستاگرامی جذاب هستند را  آماده کنیم و در سایت برای دانلود در اختیار همه قرار دهیم تا به راحتی دانلود کنند و در صفحات خود استفاده کنند.

ایجاد اسلاید تصاویر به صورت زیبا در صفحات اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. چینش پشت سر هم آنها و در سایز مناسب اهمیت زیادی دارد. برای برخی افراد که تخصص و زمان کافی برای ایجاد این تصاویر را ندارند در دسترس بودن فایل تصویر آماده مزیتی غیر قابل وصف است. میشه گفت ما کار شما رو بی دردسر کرده ایم تا بتوانید منحصربه فرد ترین مطالب را در صفحات اجتماعی تهیه کنید.

در این مطلب چهاردهمین مجموعه از تصاویر اسلایدی به همراه فایل لایه باز فوتوشاپ آن را برای دانلود آماده کرده ایم. در بسته فشرده (زیپ) تصویر اصلی ، فایل فوتوشاپ و نمونه خروجی تصاویر اسلایدی قرار دارد.

موضوع تصاویر این مطلب متناسب با موارد زیر می باشند و می توانید برای مطالب خود استفاده کنید.

  • آموزشی
  • انگیزشی
  • ورزشی
  • جملات کوتاه
  • جملات مخاطب خاص

 شما میتوانید در هر کدام از اسلاید ها قسمتی از یک مطلب دنباله دار یا بخش های مختلف یک آموزش را نوشته و در صفحه خود منتشر کنید.

برای تصاویر میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید .

 «« دانلود از لینک شماره ۱ »»