ماژول ساید بار جوملا | دانلود رایگان

ماژول ساید بار

وقتی یک سایت فروشگاهی یا خدماتی دارید قرار دادن اطلاعات تماس یا اطلاعات پرکاربرد در دسترس کاربر بسیار اهمیت دارد. بابت همین در این مطلب قصد داریم یک افزونه کاربردی در این زمینه را به شما معرفی کنیم. در این مطلب ماژول ساید بار را معرفی می کنیم که می تواند در کناره های سایت ( صفحه نمایش ) منتشر شود و اطلاعات ضروری و پر کاربرد را با کمک آن منتشر کرد.  ماژول ساید بار  قابلیت نمایش موارد زیر را دارد به همین دلیل می تواند بسیار کاربردی و مفید واقع شود. 

  • تصویر
  • ویدئو
  • ماژول های دلخواه
  • فرم تماس
  • اطلاعات تماس
  • منو های دلخواه
  • متن دلخواه

فرض کنید سایتی فروشگاهی دارید و کاربران باید برای استعلام موجودی با شما تماس تلفنی برقرار کنند پس باید در سایت به دنبال شماره تلفن شما باشند. پس این ماژول ساید بار میتواند اطلاعات تماس شما را همیشه در سمتی از صفحه نمایش در اختیار بازدید کننده قرار دهد.  در مواردی دیگر فرض کنید اطلاعیه های خاصی بابت خدمات یا فروش باید در دید بازدید کنندگان سایت شما قرار داده شوند. نمایش آنها با صفحات پاپ آپ و باز شدن پشت سر هم و چند باره آنها باعث ناراحتی و دلخوردی بازدید کننده می شود پس باز هم با استفاده از ماژول ساید بار می توانید آن اطلاعیه ها را در اختیار افراد قرار دهید.

این ماژول رایگان است و می توانید از لینکی که در ادامه در اختیار شما قرار داده شده است به آن دسترسی داشته و دانلود نمایید. این افزونه قابل استفاده در  جوملا  3 و جوملا 4 است . تصویری از  عملکرد ماژول ساید بار و مدل نمایش آن در تصویر زیر مشخص است :

ماژول ساید بار

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی دیگر از روشهایی که می توانید اطلاعات سایت خود را به سرعت به بازدید کننده نمایش دهید استفاده از ماژول پاپ آپ است. در مطلب  «« معرفی و آموزش ماژول پنجره پاپ آپ جوملا »» می توانید آموزش ماژول مربوط به آن را نیز ببینید . شاید ترکسب استفاده از ماژول ساید بار و ماژول پاپ آپ بتواند در صفحات متفاوت کمک زیادی به جلب توجه بازدید کنندگان سایت شما داشته باشد.

برای مشاهده دمو ماژول روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه های جوملا هدایت شوید و آنجا هم امکان دالود داشته باشید و هم امکان دانلود خود ماژول : 

«« دمو ماژول JM-Sidebar  »»