ماژول افکت تصاویر با 44 حالت جذاب و متنوع |رایگان

افکت تصاویر

ماژولی که امروز معرفی می کنیم یک افزونه برای اضافه کردن افکت های متنوع روی تصویر است. ماژولی که 44 افکت متنوع را به استایل های زیبا برای شما فراهم می کند و می توانید بر روی تصاویر خود آنها را قرار دهید و باکس های جذابی در سایت خود ایجاد کنید.

این ماژول  افکت تصاویر به شما  امکان می دهد که به سرعت و به راحتی عکس های زیبا با گزینه های استایل متنوع، طرح بندی و انیمیشن های جذاب ایجاد کنید. یک راه‌حل ایده‌آل برای نمایش محتوای سایت در جعبه‌های تصویری جذاب در اختیار شما قرار می دهد. این ماژول براساس کتابخانه بسیار سبک و بهینه شده  Imagehover.css ایجاد شده است. شما می توانید از بین بیش از 40 کلاس افکت یکی را انتخاب کنید و روی تصویر خود فعال کنید. همچنین می توانید تصاویر خود را لینک دار نیز کنید.

این ماژول  افکت تصاویر براساس افکت های سایت Imagehover.io ایجاد شده است. پس از نصب افزونه در قسمت ماژول های سایت این افزونه را پیدا کنید و تنظیمات زیر را به ترتیب انجام دهید:

تنظیمات ماژول افکت تصاویر

  1. تصویر را انتخاب کنید.
  2. متن روی تصویر را وارد کنید.
  3. توضیحات زیر متن را در قسمت مربوطه وارد کنید.
  4. افکت مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.
  5. رنگ پس زمینه متن را انتخاب کنید.
  6. اگر میخواهد با کلیک روی تصویر به آدرس یا منو خاصی منتقل شود آن را در ادامه انتخاب و ادرس یا منو را انتخاب کنید.

 ماژول افکت تصاویر

 متاسفانه ماژولی که از سایت ارائه دهنده برای دانلود گذاشته لینک تبلیغاتی روی تصویر قرار می دهد. برای حذف آن از مسیر زیر اقدام کنید :

داخل پوشه ماژول فولدر tmpl و فایل default.php را یافته با نرم افزار های ادیت کد آن را باز کنید. در این ای خط کد را پیدا کنید </figure> و خط زیر آن را کامل پاک کنید . دقت کنید فقط همین خط را پاک کنید. حال فایل خود را ذخیره کنید. حالا دیگر متن و لینک تبلیغاتی روی ماژول شما وجود نخواهد داشت .

اگر قادر به حذف لینک تبلیغاتی ماژول افکت تصاویر نبودید به ما پیغام دهید تا ما این کار را برای شما انجام دهیم. برای این کار به صفحه تماس با ما در سایت بروید برای ما پیغامی ارسال کنید یا از طریق یکی از راه های معرفی شده در آن صفحه با ما ارتباط برقرار کنید. شماره تلفن تماس و آدرس ایمیل یا امکان تماس واتساپی در سایت مشخص شده است. همچنین اگر نیاز به فارسی سازی این ماژول داشتید نیز با ما می توانید تماس بگیرید.

برای دانلود این ماژول از لینک زیر و از طریق سایت سازنده ماژول اقدام کنید.

«« دانلود رایگان ماژول افکت تصاویر  »»